czwartek, 31 grudnia 2009

Konie w galopie 1.6Dawno nie pokazywałam moich koników bo i nie było czego. Nic nad nimi nie siedziałam ostatnio. Dopiero od dwóch dni przysiadłam przy nich i zaczęłam haftować. Ostatnio koników było tyle:Dziś mam już tyle :
Chciałabym Wam tez pokazać moją choinkę. Pierwszy raz w życiu mam żywą choinkę w domu. Niestety nic nie pachnie ale wygląda cudnie. Były na niej jeszcze cukierki i pierniczki ale jakiś łakomczuch wszystkie zjadł.

Parę dni temu dostałam kartkę z życzeniami od Kasi (Carpediem30).Dziękuję bardzo za życzenia nie tylko za te kartowe ale i mailowe jak i za te w komentarzach. Ja również chciałabym Wam życzyć na dzisiejszy wieczór szampańskiej zabawy oraz aby przyszły rok był lepszy od tego obecnego. Czego sobie i Wam życzę....

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Szczesliwego Nowego Roku zyczy Dana

Obsesja Kasiulka pisze...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

Kinia pisze...

Niech taneczny lekki krok, będzie z Tobą cały rok. Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu! Szczęśliwego Nowego Roku życzy Kinga

shiraja pisze...

piękna choinka. Też miałam żywą (jodłę), ale zajrzałam do ciebie z powodu tego pięknego haftu. Uwielbiam konie. Pozdrawiam cieplutko :)