czwartek, 3 lipca 2008

powtórka z kota :)Na początku dziękuję za gratulacje i wszystkie miłe komentarze. Dziękuję, że byłyście duchowo ze mną w tak ważnym momencie mojego życia :). DZIĘKUJĘ!

Dziś wstałam o 6:00 rano. Zaczęłam myć okna, prac firany po prostu sprzątać. Przez ostatni czas nie sprzątałam za wiele bo albo się uczyłam albo odpoczywałam troszkę przy hafciku.

Przed chwilą zabrałam się za kota :). Ten kot powędrował do Bartusia a ja chcę mieć komplet kotów w domku. Zamówiłam wczoraj podkładkę pod kubek dla tego kiciusia. Aktualnie prezentuje się tak :)Wczoraj z wrażenia nie pokazałam Wam moich nowych nabytków. Malutki tamborek, powiedziałabym "tyci tyci" idealnie nadający się do haftowania taśm czy zakładek :) oraz plastikowa kanwa bo nie wiadomo kiedy może się przydać :)

2 komentarze:

cinka26 pisze...

Ten kiciuś jest śliczny. Ja także zamówiłam sobie ostatnio podkładeczki, ponieważ w zapasach została mi tylko 1, a lubię mieć pełne pudełko różnych dupereli hafcikowych. Choć kanwy plastikowej jeszcze nie mam, a bardzo mniekuci jakiś hafcik na niej.

agagalas pisze...

Fajnie robi się na kanwie plastikowej :). Robiłam zające wielkanocne i zostały mi już tylko dwa a miałam cztery :)