wtorek, 17 lutego 2009

Sara Moon 1.4 oraz inne bardzo ważne rzeczyZaczęłam 4 stronę w Sarze Moon. Wzór jest skandalicznie opracowany bo inaczej nie da się tego opisać. Góra skończyła się na dziewięciu kratkach i powinnam nową stronę zacząć od jednej kratki dopełniającej kwadrat 10x10 a kartka zaczęła się od kwadratu 10x10. Moje kratki narysowane flamastrem zmywalnym są mi aktualnie zbędne. Powoli tracę do niego cierpliwość ale jak na razie się nie poddaję.Jutro moja mama ma urodziny. Wczoraj jak byłam w Zielonej Górze kupiłam biały kordonek i chcę jej robić serwetkę na szydełku ale wątpię żebym zdążyła ją zrobić. Chyba się przeliczyłam. Dawno nie robiłam na szydełku i zajmuje mi to dużo więcej czasu niż normalnie. W oryginale wzór powinien prezentować się tak.Ja robię białym kordonkiem bo takie serwetki szydełkowe mama lubi i ma już ich sporo w komplecie.Chciałabym się także pochwalić, że 24 stycznia mój Bartuś mi się oświadczył. Nie pisałam wcześniej bo byłam poniekąd załamana. Oczywiście nie oświadczynami lecz sprawą pierścionka bo okazał się za mały. Firma Apart bardzo brzydko nas potraktowała. Mój Bartuś chciał być romantyczny i mnie zaskoczyć. Okazało się że pierścionek jest za mały o dwa rozmiary. Kiedy poszliśmy do salonu, nie było możliwości wymiany na większy. W tej firmie nie ma takiej możliwości jak wymiana. Słowo wymiana nie istnieje. Mogliśmy go tylko powiększyć a o dwa rozmiary niekoniecznie da się to zrobić. Na decyzję mieliśmy czekać miesiąc czasu łącznie z ekspertyzą. Wczoraj dostałam telefon, że pierścionek został powiększony i jest już do odbioru. Bardzo się cieszę że wszystko się udało, ale to nie zmienia faktu, że pierścionek zaręczynowy jest często kupowany w ciemno i wymiana powinna być naturalną rzeczą. Za jakiś czas jak urośnie mi palec, a z tego co mi wiadomo to normalne, nie będę mogła go już powiększyć. Zraziłam się do tego sklepu i niemiłej obsługi, która jest tylko miła jak coś się uda sprzedać ale kiedy już jest coś nie tak to robią wielkie problemy i są po prostu nieuprzejmi. Na szczęście wszystko się ułożyło a my powoli myślimy nad ślubem :).

14 komentarzy:

Justyna pisze...

Agnieszko gratulacje!!! Pierścionek prześliczny :) Obrazek wychodzi super, mam nadzieję, że dalej pójdzie bez większych problemów.

ann_margaret pisze...

Serdecznie gratuluję zaręczyn!! Teraz tylko planowanie wesela:)) A może jakiś hafcik z tej okazji powstanie?:)

jagnieszka pisze...

Po pierwsze gratulacje!!!!
palce nie koniecznie muszą się powiększyc,moja obrączka służy mi prawie 19lat i nie powiększałam jej wcale
a poza tym nie przejmuj się schematem i się nie poddawaj bo warto go wyszyc jest świetny i szybko Ci idzie

monia0103 pisze...

gratulacje z okazji zaręczyn

aeljot pisze...

Gratulacje zaręczyn :)

gazynia pisze...

SERDECZNE GRATULACJE!!!!

Anonimowy pisze...

Serdeczne gratulacje, i życzę
szczęćia ! A z pracą sie nie martw
bo w końću w którejś pracy cię
docenią ! Jeszcze raz powodzenia !

basiasz80

P.S Na razie obrazek wychodz ci super

Anonimowy pisze...

Gratulacje przede wszystkim, dobrze, ze pierścionek powiększyli :-). Mi mój, jeszcze nie tamtymi czasy, mąż kupił pierścionek zaręczynowy, ale o 5 rozmiarów ZA DUŻY !! (12, a nosze 7) :-), a miesiąc przed ślubem wypadł mi z niego brylant :-).
Pozdrawiam . Whyata

tayton pisze...

Zaręczyny to piękna chwila, a "drobna złośliwość losu" szybko pójdzie w niepamięć. GRATULUJĘ serdecznie. Do Sary bądź cierpliwa, bo jest piękna.

Anonimowy pisze...

Ogromne gratulacje-czas narzeczeństwa jest wspaniały:)))Przygotownia do ślubu-ehhhh...coś wspaniałego i pięknego ale także baaardzo męczącego.Czekam na zdjęcia ze ślubu.13 września-to bardzo szczęśliwa data:)))
sylwia15a

nasza.zuzia pisze...

Moje gratulacje ... och - zaręczyny - kiedy to było. Powiem Ci, że ja noszę dosyć duży rozmiar i wybór pierścionka zarećzynowego należał do mnie ;) Sama wybrałam taki, jaki mi się podobał (oczywiście z tych, które mieli) - i byłam bardzo zadowolona ;)

renula30 pisze...

Spóźnione ale szczere gratulacje...Firma rozreklamowana ale jak widac nie dba o klienta.Sami sobie szkodzą.Szkoda tylko że kosztem uczciwych ludzi.

eda-1 pisze...

GRATULUJĘ!!!! Piękny pierścionek (dobrze, że wszystko szczęśliwie się skończyło:)))

Anonimowy pisze...

Bardzo się cieszę z zaręczyn.Nie mogłam się już doczekać.Teraz czekam na ślub i wnuki. Buziaki.