środa, 18 lutego 2009

Serwetka, deserek, karta i ważne informacjeI nie skończyłam serwetki i nie skończę jej dziś. No trudno. Prezent będzie po czasie. Do tego nie starczy mi nitki więc tym bardziej prezent będzie opóźniony. Jak na razie zrobiłam tyle.Wczoraj naszło mnie na coś słodkiego i wyczarowałam sobie pyszny deserek. Galaretka z bitą śmietaną. Mmmm pyszności. Polecam :)Wczoraj też przyszła do mnie niespodzianka w formie kartki z ferii zimowych od bebezet. Dziękuję i naprawdę mnie zaskoczyłaś.A teraz trochę przestrogi dotyczące bankomatów. Dużo się słyszy o kradzieży pieniędzy z bankomatów ale jak się przed tym ustrzec. W ostatnich dniach w Zielonej Górze kilkaset osób zostało okradzionych. To może być każdy z nas dlatego warto przeczytać poniższy artykuł i przyjrzeć się dobrze bankomatom na tych zdjęciach. Mam nadzieję że na jakiś czas powoli nam to zabezpieczyć się przed złodziejami. Na tą klawiaturę jest bardzo duża szansa że dałabym się nabrać a do tego jeszcze jakbym się gdzieś spieszyła to już na 100%.Zdjęcie pobrane ze strony http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090218/POWIAT/620090077

4 komentarze:

nerula pisze...

Deserek pyszny, aż ślinka cieknie, a ja na diecie:(( Super kartka, ale ja miałam okazję spotkać się z Beatka osobiście w Zakopanem:))
Dziękuję za przestrogę z bankomatem. Ja też bym się nacięła na 100%. Nie wiedziałam,że może być taka różnica w klawiaturze bankomatu.

Magda pisze...

No kochana to mi stracha napedziłaś, na szczęscie to nie dotyczyło mojego banku. A deserek wyglada smakowicie, mnie ostatnio tez naszło na galaretkę, chyba nam się chce lata. Pozdrawiam.

ulkaaz pisze...

Już masz dużo tej serwetki,więc poczeka na nici i będzie dalej cudeńko powstawało.

Olcia113 pisze...

Też ostatnio często sobie robię galaretkę :) Na lody za zimnno i galaretka w sam raz :) Pokazałam mamie to zdjęcie z bankomatem i w jej imieniu bardzo dziękuje! :)