niedziela, 31 stycznia 2010

Zakładka - WenecjaPostanowiłam zrobić zakładkę do książki. Mam dwie zrobione zakładki ale to stanowczo za mało. Najczęściej zaznaczam czytana książkę jakimś kawałkiem kartki bądź biletem. Ostatnio znalazłam piękny wzór na zakładkę autorstwa Michaela Powella. Piękny widoczek na jeden z mostów w Wenecji. Wenecja jest piękna. Moim wielkim, przeogromnym i olbrzymim marzeniem jest zwiedzenie tego miasta. Może kiedyś uda mi się spełnić to marzenie a na razie zrobię sobie zakładkę na pocieszenie. Zawsze chciałam wyhaftować coś autorstwa tego pana. Są to obrazy pełne kolorów i radości. Na zakładkę potrzeba aż 20 motków muliny. Nie mam 5 kolorów więc w poniedziałek muszę udać się do pasmanterii po muliny. A oto co będę haftować.Na zakończenie chciałabym bardzo podziękować za tyle wspaniałych komentarzy dotyczących moich koników. Dziękuję bardzo i cieszę się że podoba się Wam moja praca ale nigdy więcej koni nie będę haftować :).

6 komentarzy:

paga-tek pisze...

Zakladka jest sliczna. Mnie osobiscie podobaja sie wszystkie wzory Michaela Powella. Takiej zakladki ktora Ty zrobilas nigdzie jeszcze nie spotkalam. Naprawde prezentuje sie bardzo ladnie :)

Pozdrawiam

aeljot pisze...

Zakładka zapowiada się na bardzo ładna ale i pracowitą ;) Aż 20 kolorów w tak małym obrazku...ale warto, sama podziwiam prace Powella ale jakos nie mam odwagi zabrać się za żaden.

damar5 pisze...

Bedzie pieknie :) Tez jeszcze nic Powella nie zrobilam ,hmmm trzeba to nadrobic :) ale poki co cos innego zaprzata moja glowe ;-)
Poz.Dana

elzbieta-0 pisze...

Zakładka śliczna,a konie piękne.Zapraszam po wyróżnienia do siebie.http://naszerobotki.blogspot.com/

m.czarnulka pisze...

Piękna będzie zakładka. A tym stanowczym stwierdzeniem, że więcej koni nie będziesz haftować trochę mnie przestraszyłaś. Ja mam w domu dwóch miłośników koni i czeka mnie nie jeden koński haft.

Aploch pisze...

Jako Fanka wzorów Powella biję brawo za wybór! Piękna będzie ale i pracowita bardzo :)