czwartek, 4 grudnia 2008

Kartka oraz zabawa Seven-7Skończyłam moją karteczkę. Miałam w planie jeszcze kilka ale jakoś powoli przechodzi mi już wena świąteczna. Mam chęć na coś większego.

Dziękuję za pomoc w szukaniu wzorku Giny. Wzorek jest. Został znaleziony i w przyszłym miesiącu biorę się za niego. W tym miesiącu nie mogę ponieważ brak mi kilku mulin a limit finansowy na hobby został wyczerpany :). Zresztą grudzień sprzyja wydawaniu pieniędzy ale nie na nasze hobby a na najbliższych. Trzeba zrobić prezenty a ja mam dopiero jeden :).

Wczoraj zostałam zaproszona do zabawy przez gazynię. Zabawa polega na powiedzeniu siedmiu prawd o sobie a więc zaczynam.

  • Jestem straszną bałaganiarą w gruncie rzeczy nie przeszkadza mi to chyba że czegoś nie mogę znaleźć. Zdenerwowana wpadam w szał sprzątania. Wtedy wszystko błyszczy.


  • Ostatnio odkryłam w sobie pasje pieczenia ciast. Niestety moje wypieki wychodzą jako dorodne zakalce.


  • Nienawidzę się spóźniać. Jak umówisz się ze mną na spotkanie wiedz że ja będę 15 minut przed czasem. Uważam że osoby spóźniające się nie szanują czasu drugiego człowieka.


  • Są miejsca gdzie nie powinno mnie się wpuszczać. Chodzi mi dokładnie o pasmanterie, mydlarnie i sklepy ze słodyczami.


  • Jestem raczej typem samotnika. Lubię swoją samotność i prywatność. Bardzo to szanuję i nie lubię jak ktoś mnie nachodzi codziennie bo to dla mnie staje się męczące. Co prawda istnieje parę osób, które mogą mnie nachodzić o każdej porze dnia i nocy.


  • Posiadam brzydkie cechy charakteru :). Pierwszą z nich jest ocena ludzi. Wystarczy mi chwila i już wiem czy daną osobę lubię czy nie. Raczej już potem nie zmieniam o tej osóbce zdania.


  • Gadulstwo, gadulstwo i jeszcze raz gadulstwo. Przez to już nie raz głupio się poczułam. Zawsze najpierw powiem a potem się zastanowię co powiedziałam.Ciekawe jakie Wy powiecie prawdy o sobie :). Do zabawy zapraszam:

3 komentarze:

jewa pisze...

Witaj :)
To jesteś bardzo podobna do mnie :)
Karteczka jest prześliczna :)
Pozdrawiam Ewa
http://jaewka.blogspot.com/

Justyna pisze...

Kartka śliczna!!! A jak czytałam Twoje 7 prawd - to jakbym czytała o sobie, z tym że jak na razie udały mi się wszystkie ciasta :P Może dlatego, ze wybieram takie proste :) A tak to wszystko identycznie :) Pozdrawiam serdecznie :*
-----------------------------------
www.robotkijustyny.blox.pl

Cinka26 pisze...

Kartka jest po prostu super!!!! Dzięki za zaproszenie do zabawy :o)