wtorek, 2 grudnia 2008

Kartka świątecznaWczoraj powróciłam wieczorem do mojej karteczki świątecznej. Dziś powinnam ją skończyć ale z tym różnie bywa. Aktualnie uczę się ustawy o ubezpieczeniach społecznych i egzekucjach w administracji. Niestety na haft nie mam za dużo czasu. Mimo wszystko ja jestem uzależniona od mojego hobby więc na pewno wygospodaruję dziś chwilkę. Wracając do karteczki aktualnie prezentuje się tak:Nie wiem jaka u Was za oknem pogoda ale u mnie dziś strasznie wieje i deszcz kropi. W listopadzie przez ten śnieg pogoda było bardziej grudniowa niż teraz. Pewnie też słyszałyście o Wenecji. Moim wielkim marzeniem jest pojechać tam na wakacje. Może w tym roku uda mi się spełnić moje marzenie. Aktualnie Wenecja topi się pod wodą, same zobaczcie.

2 komentarze:

eda-1 pisze...

Hafcik na karteczkę bardzo ładny:) W Lublinie piękna wiosenna pogoda: ciepło, słoneczko świeci, na błękitnym niebie parę obłoczków, lekki wietrzyk:))) Aż brakuje mi motywacji do światecznych robótek:)

ann_margaret pisze...

W Trójmieście pogoda identyczna, a do tego cały czas prawie jest pochmurnie i ciemno:( Karteczka bardzo udana, też staram się pracować z kolorowymi, radosnymi motywami, na szczęście idą święta:)