środa, 28 maja 2008

Lucy odsłona czwarta


Lucy wygląda ślicznie. Zostały tylko backstitche do zrobienia. Dziś nie wiem czy ją skończę bo jadę do Zielonej Góry na spotkanie z promotorem i pewnie będę bardzo zmęczona jak wrócę. Do "okreskowania" została nóżka, kieliszek, książka, włoski, dywanik i wanna. Zresztą sami zobaczcie.Wczoraj po południu przyszedł do mnie listonosz z moją paczką a raczej paczuleczką :). W środku było to:Len ma równy splot jest sztywny naprawdę warto było zainwestować, choć uważam że jest bardzo drogi i troszkę przesadzili z ceną.

Ostatnio poszukuję tego obrazka. Nigdzie nie mogę go znaleźć. Może posiadacie go w swoich zbiorach.Aktualizacja: dzięki Waszej pomocy mam już wzór w swoich zbiorach. Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Teraz mogę śmiało zabierać się do pracy nad całą serią.

5 komentarzy:

edysia79 pisze...

Lucy już się ładnie prezentuje, nawet bez tych brakujących kresek :)
Bardzo ładny jest ten obrazek którego szukasz. Niestety nie mam tego wzoru, ale znalazłam takie, z tej samej serii:
http://photo.163.com/photos/hyun2789/136735898/3825895568/
http://photo.163.com/photos/hyun2789/136736149/3825904828/

agagalas pisze...

Dziękuję za miły komentarz. Pozostałe obrazki mam i niestety nie posiadam tylko tego jednego nieszczęsnego. Jeśli go nie znajdę to po prostu kupię go w Sew and So. Troszkę drogo to wyniesie ale lubię mieć serię wyhaftowanych obrazków, no tak już mam ;).

ulkaaz pisze...

Super obrazek i tak dobrze,że masz trochę czasu na xxx ja nie prędko chyba zasiądę do robótkowania,u nas sezon sianokosów rozpoczęty:(

edysia79 pisze...

Ja też lubię serie ;) Ten szukany prze Ciebie obrazek jest śliczny :)

Jachna pisze...

podaj mi swój adres @ :D
podobają mi się Twoje prace, będę więc zaglądać by zobaczyć co nowego tworzysz ;)