sobota, 30 sierpnia 2008

Koniec ToskaniiWczoraj skończyłam Toskanię. Nareszcie:). Zajęła mi troszkę czasu ale efekt był tego wart. Mamie obraz bardzo ale to bardzo się podoba. Wczoraj siedziała cały wieczór i patrzyła się na niego :). Fajnie kogoś uszczęśliwić robiąc coś co się kocha. Pora przystąpić do prezentacji. Oto Toskania:)


15 komentarzy:

Justyna pisze...

Cudowna!!!!!!!!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem :)Efekt koncowy jest po prostu zadziwiający :)

nasza.zuzia pisze...

Piękna ... już zbieram szczękę z podłogi - bo mi opadła .. naprawdę rewelacyjna ... warta pracy w nią włożonej .. wcale sie nie dziwię, że mama nie mogła oczu od niej oderwać ... Toskania na medal!!!

cinka26 pisze...

Cudna!!! Nie mogę się napatrzeć. Po prostu piękna. Opłacała się praca nad nią. Ja tak jak Twoja mama nie mogę oderwać od niej oczu.

olcia113 pisze...

Wow! Jeś wspaniała :) Naprawde praca była jej warta :D

moteczek pisze...

Cudo, cudo, cudo - po trzykroć cudo!!! Kiedy się widzi taki rewelacyjny efekt, to zapomina się o trudzie jaki został włozony w wykonanie. Gratulacje:))

Dziunia pisze...

Bardzo,bardzo mi sie podoba.Efekt jest piorunujacy.Warto bylo sie poswiecic.A gdzie taki wzor mozna znalezc.Pozdrawiam Jadwiga

Abulinka pisze...

Piękna praca! Już nic nie powiem o tempie wykonania, masz niezłego spida :))

jagnieszka pisze...

Przepiękna praca,a tempo równie niesamowite,jak zwykle zadziwiasz kobieto,więc nie bądź taka skromna i chwal się chwal:)))))

nerula pisze...

Brak mi słów , aby wyrazić podziw. Jest prześliczny. Wart był włożonego trudu. Gratuluję. Podziwiam również tempo. Zrobiłaś go bardzo szybko.

Anonimowy pisze...

Niedziwię się,że twojej mamie się
podoba, wyszedł przepięknie !

Anonimowy pisze...

basiasz80

agagalas pisze...

dziunia nie wiem gdzie jest ten schemat ja kupiłam gotowy zestaw. Jeśli masz na niego chęć to skontaktuj się ze mną mailem. Jest popisany ołówkiem ale powinno się go pościerać oddam też resztkę muliny co mi została. Mój mail galas.agnieszka@gmail.com

gata_bonita pisze...

piękna!!!

e.z. pisze...

O rany! Piękny! Muszę zaglądac cześciej, bo mam zaległości i potem zbieram szczękę z podłogi ;)

yadis pisze...

piękny, też bym mogła patrzeć na niego godzinami...