niedziela, 31 sierpnia 2008

Grzybobranie i zabawaWłaśnie wróciłam z grzybów. Nie wiem jak u Was ale u nas jest piękna pogoda aż nie chce się siedzieć w domku. Ja zbierałam grzyby a mój Bartuś fotografował je. Znaleźliśmy tez królika. Mało co go nie rozdeptałam, tak się schował pod gałęziami. Taki malutki, piękny udawał przed nami nieżywego. Szybko poszliśmy od niego żeby się biedaczek nie bał.


Dziś zostałam również zaproszona do zabawy.A oto jej zasady:

1. Napisz na swoim blogu specjalną notkę, w której opiszesz dlaczego zostałeś/łaś blogerem? Czy blogi zmieniły coś w Twoim życiu? Co daje Ci blog? Czy dzięki blogom przeżyłaś/łeś coś ciekawego? Czy dzięki blogowaniu poznałaś/łeś interesujących ludzi?
2. Opisz również 5 blogów, które uważasz za warte poznania przez innych. Opublikuj linki do nich na swoim blogu i w ten sposób wytypuj ich autorów do naszej zabawy.
3. Umieść w tej notce naszą specjalną grafikę, która zamieszczona jest powyżej
4. Pod notką opisz zasady zabawy.


Dlaczego zostałam blogerem?
A zostałam przez przypadek i zmuszenie :0. Tak tak moje drogie. Bartuś założył mi i powiedział, że jak podglądam innych to warto też im pokazać co robię. Tak to się zaczęło i nie żałuję.

Czy blogi zmieniły coś w Twoim życiu?
O tak zjadają mi czas :). A tak na poważnie to poznałam masę fantastycznych osób :), choć nigdy ich nie widziałam są wspaniałymi ludźmi i mam nadzieję ich kiedyś wszystkich poznać.

Czy dzięki blogom przeżyłaś/łeś coś ciekawego?
Tak poznałam Was wszystkich :). Mam nadzieję że nasza przyjaźń pogłębi się z czasem i kiedyś się poznamy.

Czy dzięki blogowaniu poznałaś/łeś interesujących ludzi?
Oczywiście że tak :).

2. Wszystkie blogi podane przeze mnie na Zakręcone XXX są ciekawe i warte polecenia. Podam pięć innych jakie podała meririm.

a) anek73
b) Justyna
c) Abulinka
d) edysia79
e) e.gunia

2 komentarze:

ulkaaz pisze...

Ty ciągle robisz coś nowego!Jesteś niesamowita,może to robótkowy pracoholizm?Toskania jest śliczna!Widać,że dużo pracy w nią włożyłaś.Pozdrawiam.

nerula pisze...

Jakie śliczne fotki. Widać spacerek był udany:))