poniedziałek, 1 września 2008

AniołkiNareszcie wzięłam się za aniołki. Tak mnie do nich ciągnęło. Wychodzą dużo ładniejsze niż są pokazane na zdjęciu. Jeżeli, któraś z Was chciałaby jeszcze ten wzorek to nie ma problemu, mam go w wersji elektronicznej :). A oto aniołek numer jeden.

Po tak wielkiej pracy jaką ostatnio zrobiłam takie malutkie hafciki sprawiają mi taką radość:). Tu od razu widać efekt a tam na taki efekt trzeba długo, długo i jeszcze raz długo czekać.

AKTUALIZACJA:
Mój mail to galas.agnieszka@gmail.com i tu piszcie maile o wzorek bo nie mogę Wam ich wysłać jeśli nie znam Waszych maili drodzy czytelnicy :)

10 komentarzy:

asiad. pisze...

Wiatm, od dawna jestem zakochana w tych aniołkach, czy mogłabym prosić o ich wzór, a w zamian chętnie prześlę zestaw wzorków świątecznych, świetnych do haftowania na plastikowej kanwie.pozdrawiam:)

Dana pisze...

Witam ponownie. Toskania REWELACJA. Te połączenia krzyżyków z półkrzyżykami dają super efekt.
Gratuluję. Jeśli chodzi o aniołki , to chętnie przygarnę , może na obrusie bym zrobiła-bo mam już materiał DMC , ale nie mam pomysłu.
Podrawiam. Dana

agagalas pisze...

Podaj maila jak możesz to wyślę wzorek. Nie opublikuje tego komentarza.

Anonimowy pisze...

Wiesz co? Pięknie by wyglądał obrus cały w takich aniołkach.Dziękuję Ci bardzo,bardzo za wskazówkę dot.pisania u Ciebie komentarzy.Co dwie głowy-to nie jedna:)))
sylwia15a

cinka26 pisze...

Ślicznie wychodzi ten aniołek. Mam je w najbliższych planach hafcikowych. Pewnie będę haftować je jako przerywniki w pracy w trakcie przerw i czekania na autobus :o)

nerula pisze...

Aniołki są śliczne, i można przy nich odpocząć po takim przedsięwzięciu jakim była Toskania.

Ania pisze...

Bardzo ładny aniołek, ale ja zachwyciłam się głównie grzybkami :) Dziękuję bardzo za polecenie mojego bloga :)

olcia113-world pisze...

Aniołek jest prześliczny :) Kocham aniołki kolekcjonuje je. Muszę się zastanowić czy może wyhaftować? Hmm..

moteczek pisze...

Nie haftowałam jeszcze na plastikowej kanwie; Twoje aniołki mnie zauroczyły i chyba kilka wyhaftuję - ozdoby na choinkę jak znalazł:)pozdrawiam:)

moteczek pisze...

Nie haftowałam jeszcze na plastikowej kanwie; Twoje aniołki mnie zauroczyły i chyba kilka wyhaftuję - ozdoby na choinkę jak znalazł:)pozdrawiam:)