wtorek, 23 września 2008

Troszkę historii oraz konkurs (2)Niestety aktualnej pracy nie chcę pokazać :), bo jest to konkursowa choinka. Skończyłam już ją haftować a teraz muszę wykombinować co z nią zrobić. Już jakiś pomysł mam ale zobaczymy jak to będzie wyglądać. Wczoraj byłam specjalnie w Zielonej Górze w pasmanterii:). Przy okazji skoczyłam do Focusa zobaczyć empik i oczywiście nie było tam naszych zagranicznych gazetek.

Dziś chciałabym zaprezentować dwie prace jakie zrobiłam jakiś czas temu przed świętami Bożego Narodzenia oraz Wielkanocą :). Pierwsza z nich to zajączek. Jest to moja pierwsza własnoręcznie wykonana kartka.Druga praca to malutki obrazeczek. Ramkę tą wraz z gazetką kupiłam w tamtym roku w empiku.Choroba powoli przechodzi i zaczynam się już rozkręcać. Nabieram chęci na nowe hafty. Pogoda powoli też sprzyja naszemu hobby. Więcej czasu spędzamy w domu niż na łonie natury.

2 komentarze:

Justyna pisze...

Urocze karteczki :) Ja też prawie skończyłam konkursową choinkę i też muszę skoczyć do pasmanterii :) Pozdrawiam i życzę zdrówka !!!

moteczek pisze...

Ja również ubolewam z powodu braku zagranicznych gazetek z wzorkami w jedynym w pobliskim mieście empiku. Jak oglądam takie gazetki w internecie, to aż mnie ... Pozdrawiam