niedziela, 31 sierpnia 2008

Zakładka i eksperymentWczoraj postanowiłam zrobić dla siebie zakładkę a zarazem zrobić mały eksperyment z klejem, który kiedyś zakupiłam. Tak wygląda gotowa zakładka.


Jakiś czas temu kupiłam klej HI-TACK. To właśnie nim sklejałam zakładkę i mogę go szczerze polecić. Klej nadaje się do tkanin, jedwabiu, papieru, szkła, metali, drzewa, plastiku. Klej wolno schnie. Aby bardziej go utrwalić warto przejechać żelazkiem po lewej stron. Panie w pasmanterii powiedziały mi że ten klej nadaje się także do mocowania koralików na ubraniach ponieważ po wyschnięciu robi się bezbarwny. Nie próbowałam jeszcze bawić się koralikami i tym klejem. W sumie ja bym poprzyszywała, niż przyklejała. Można także spokojnie prac rzeczy w rękach i te elementy nie powinny się odkleić. Ale ile w tym prawdy to nie wiem :). Przyszłe eksperymenty z pewnością to pokażą.
Na koniec chciałabym wszystkim bardzo ale to bardzo podziękować za miłe komentarze. Jest mi bardzo miło i przyjemnie. Dziękuję :) a teraz biorę się za aniołki.

6 komentarzy:

cinka26 pisze...

Śliczna zakłądusia. Bardzo mi się podoba cała seria tych zakładek. Już nie mogę się doczekać kiedy zacznę swoją :o), a będzie to już prawdopodobnie we wtorek.

meririm pisze...

Hej! Dziś jest Dzień Blogera! Wciągam Cię do zabawy... Zajrzyj na mój blog tam wszystko jest wyjaśnione... Fajna zakładka mogę prosić o wzór??

Justyna pisze...

Zakładka super!! A klej bede musiała kupić i wypróbować, bo na razie żaden inny nie spełnił moich oczekiwań ;(

agagalas pisze...

nie mam skanera więc mogę zrobić bardzo dokładne zdjęcie aparatem i przesłać na maila. Podaj swój mail to wyśle

kasiulek1 pisze...

Tak zakładeczka fajniusia. A gdize kupiłaś ten klej?

agagalas pisze...

W pasmanterii i niestety ma jedną wadę jest drogi 17zł ale widziałam go gdzieś kiedyś w sklepie interentowym albo na allegro