wtorek, 4 listopada 2008

Ponadczasowe ozdoby na Choinkę 3.1 oraz gazetkaZaczęłam robić koleją ozdobę na choinkę. Na razie zrobiłam nie wiele. Widać zarys ramki. Już wiem, że do świąt nie dam rady zrobić wszystkich ozdób. Dokończę je w przyszłym roku. W planach mam jeszcze wyhaftować mikołaja, którego wygrałam w konkursie, zrobić przynajmniej jedną bombkę szydełkową oraz parę gwiazdek na szydełku.
Wczoraj kupiłam kolejny numer Bluszcza wraz z płytą na której jest słuchowisko. Polecam wszystkim kupno tej gazetki oczywiście z płytą.

W komentarzach zadałyście mi parę pytań dotyczących mojej bombki szydełkowej. W środku niej jest taka plastikowa kula. Kupiłam ją w pasmanterii. Są one różnych wielkości. Moja ma średnicę 10 cm. Robiąc tę bombkę korzystałam z wzorku jaki znalazłam w gazetce jaką ostatnio kupiłam. Jest tam sporo wzorków na bombki, gwiazdki i figurki na szydełku.

4 komentarze:

Beata pisze...

Śliczne te twoje ozdóbki...co do słuchowiska..to "Lesie" czytałam...super książka...sikać po nogach można :))))

ulkaaz pisze...

Zapraszam Cię do mnie ,skorzystaj z udziału w konkursie.Ula.
http://codziennosc-nitka-malowana.blog.onet.pl/

nerula pisze...

Śliczne te ozdoby. Plany masz naprawdę ogromne. A do świat jeszcze sporo czasu. Po gazetkę zaraz lecę . Uwielbiam Chmielewską. Dzięki Tobie i Ani wiem,że jest w kiosku.

jelly-bean pisze...

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=85509313&a=85514662

to tak jeszcze a propos poprzedniego numeru Bluszcza