poniedziałek, 17 listopada 2008

Wyjazd do PonznaniaWczoraj późnym wieczorem wróciłam z Poznania. Weekend był cudowny. Pobuszowałam po sklepach, zrobiłam małe zakupy a przede wszystkim poznałam całą rodzinę mojego Bartka.

W sobotę szaleliśmy po sklepach. W porównaniu z Zieloną Górą sklepy w Poznaniu są już przyozdobione świątecznymi ozdobami. Czuć już świętami. Jak dla mnie to troszkę za szybko ale biznes rządzi się własnymi prawami. Sama nie wytrzymałam jak zobaczyła wspaniałe stoisko z bombkami. Kupiłam sobie trzy malutkie bombeczki.Byłam także w pasmanterii koło hotelu Rzymskiego w Poznaniu. Chyba w Polsce nie znajdę pasmanterii jak ze snu. Moim zdaniem mimo wszystko najlepiej robić zakupy przez internet choć nie mamy możliwości zobaczenia tego na własne oczy ani dotknięcia ale jest wybór.W sobotę chciałam też kupić sobie zagraniczne gazetki. Niestety przeszłam cały Poznań i w żadnym empiku nie było ich.

W niedzielę po śniadanku poszliśmy na 50-lecie ślubu dziadków. Cała impreza odbyła się w Swarzędzu. Oczywiście najpierw była msza a następnie uroczysty obiad z deserem i kolacją w skansenie Pszczelarskim w Swarzędzu. Skansen zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nigdy nie widziałam tak dziwacznych kształtów uli.

Więcej zdjęć można znaleźć między innymi na tej stronie.

5 komentarzy:

Justyna pisze...

Bardzo fajne zakupy :) No i te bombeczki - świetne są :)
--------------------------
www.robotkijustyny.blox.pl

eda-1 pisze...

Miałaś bardzo fajny weekend:) No i zakupy niczego sobie:)))

Olcia113 pisze...

Zakupy jak zawsze przyjemne.
Ule rzeczywiście ciekawe :D

Anonimowy pisze...

Gratuluje udanego weekendu i zakupów
www.mulinkowefantazje.blox.pl

aeljot pisze...

Fajne zakupy, czekam na gotowe prace, na pewno będą bardzo ładne :)