poniedziałek, 20 października 2008

Ponadczasowe ozdoby na Choinkę 2.2 oraz hafcik na kartkęSkończyłam hafcik na kartkę. Powprowadzałam troszkę zmian. Jedna z nich jest wprowadzona nieświadomie a druga już z pełną świadomością. Jak jechałam pociągiem myślałam, że okreskowanie kłączy będzie zielone a w oryginale jest srebrne. Nie mam kolorowej drukarki, a do tego wzór wydrukował się fatalnie. Związku z tym, że srebrnej metalizowanej nici nie użyłam na kłącza to wykorzystałam je na zrobienie kwadracików. W oryginale powinny być zielone. Niestety nie miałam zielonej metalizowanej muliny więc dobrze że kłącze zrobiłam zielone tradycyjną muliną to miałam metalizowaną nić na kwadraciki. Dziś muszę iść po czerwony papier, cyrkiel i dokończę kartkę. Na razie hafcik prezentuje się tak.W oryginale powinna prezentować się tak. Jak mi wyjdzie pokaże jutro.Dziś rano wzięłam do ręki rozpoczęte dzwonki i postawiłam parę krzyżyków.Dziś też nie zapowiada się dzień haftowania. Zaraz jadę do Zielonej Góry składać podania o pracę. Złożyłam już chyba z 30 CV i listów motywacyjnych.

5 komentarzy:

Justyna pisze...

Bardzo fajny ten hafcik na kartkę, a i sama kartka zapowiada się bardzo ciekawie :) Życzę powodzenia w szukaniu pracy :)
--------------------------------
www.robotkijustyny.blox.pl

Abulinka pisze...

Zapowiada się ciekawie :-).Czekam na efekt końcowy :-))

ewkaka19 pisze...

Bardzo podoba mi się ta kartka. mo

Anonimowy pisze...

Czy mozesz gdzies wrzucic schemat tego haftu?Zrobilabym kilka na kiermasz świąteczny w szczytnym celu bo efektowne a malopracochlonne,dziekuje!

agagalas pisze...

Podaj maila a prześlę wzorek. Napisz do mniej. Mój mail to galas.agnieszka@gmail.com