wtorek, 21 października 2008

Ponadczasowe ozdoby na Choinkę 2.3 oraz kartkaWczoraj skończyłam kartkę świąteczną. Nie za bardzo podoba mi się efekt końcowy. Jest jakaś taka dziwna. Mojemu Bartusiowi się podoba to chyba jedyny plus tej kartki.Aby ją wykonać musiałam kupić wielgachny brystol papieru i cyrkiel bo nie mogłam kupi kartki z takim otworem w Zielonej Górze. Starałam wyciąć się ją najdokładniej jak potrafię ale nożyczkami nie wyszło do końca tak jak chciałam. W tym momencie przydałby się nożyk do tapet niestety jak już wycięłam i skleiłam to pomyślałam o nim. Kartka wydawała mi się jakaś pusta i blada, dlatego też przykleiłam do niej kilka gwiazdek, które pięknie się mienią.

Po skończeniu kartki postawiłam parę krzyżyków na ozdobie świątecznej. Muszę się z nimi pośpieszyć bo do świąt się nie wyrobię. W szybkim tępię jedną ozdobę robię około tygodnia (pięć jeszcze niegotowych) a do świąt zostało około dziewięciu tygodni. Czas leci tak szybko. Przed świętami każda z nas jest zalatana i na haft nie zostaje już czasu albo bardzo niewiele. Podsumowując tak naprawdę z tych dziewięciu tygodni zostało około siedmiu.

5 komentarzy:

gazynia pisze...

kartka jest bardzo ładna. Te gwiazdki dodały jej uroku i blasku.

Giepe pisze...

Aga, nie czepiaj się siebie. Ładnie wyszła ta kartka.

nasza.zuzia pisze...

No faktycznie - czasu malutko. Do tego tak szybko gna, że ze wszystkim nie ma szans się wyrobić - a plany zawsze takie ambitne (bynajmniej u mnie :) Ale chodzi też o to, aby sprawiało nam to przyjemność - cokolwiek robimy
Pozdrawiam

Justyna pisze...

Bardzo ładna ta karteczka !!! A gwiazdeczki faktycznie dodały jej uroku :)
---------------------------------
www.robotkijustyny.blox.pl

aeljot pisze...

Karta jest urocza. Doskonały pomysł z doczepieniem wstążeczki - rzeczywiście wygląda jak bombka :)